[recaptcha]


  1.    
  2.     Чим відрізняються проточні електричні та газові водонагрівачі? Які з них краще?

Чим відрізняються проточні електричні та газові водонагрівачі? Які з них краще?

Проточні водонагрівачі моментально нагрівають воду, проходячи через прилад. До того ж вони компактні, широко використовується в малогабаритних квартирах.Також їх успішно використовують в офісних приміщеннях. Водонагрівач автоматично спрацьовує при включенні крана гарячої води. При цьому. Температура залежить від потужності і кількості споживаної води.Проточні електричні водонагрівачі.

В таких приладах застосовуються електронний і гідравлічний типи управління. Принцип роботи полягає в проходженні води через електронагрівач, враховуючи задану температуру на панелі. Слід враховувати, що більш сильний натиск води має на увазі більш низьку температуру. Нагрівальний елемент має велику потужність, що дозволяє швидко нагрівати воду. Але з цієї причини він відразу витрачає дуже багато електроенергії.Проточні газові водонагрівачі.

Їх встановлюють з метою економії і швидкого нагрівання води. Принцип роботи схожий на роботу електричних проточних водонагрівачів, але їх використання дешевше. Головними елементами вироби є атмосферний пальник і прилад, який забезпечує безпеку роботи. Їх перевагою вважається також незалежність від електромережі.

10.01.2018

Написати коментар