[recaptcha]


  1.    
  2.     Ремонт мікрохвильових печей

Ремонт мікрохвильових печей

Мікрохвильові печі (іменовані мікрохвильовими) вже давно займають окреме місце на сучасних кухнях і є практично незамінною технікою. Але ця техніка вимагає до себе відповідного ставлення. З-за неправильного використання або простого зносу деталей механізм часом терпить поломки. У таких випадках слід одразу звертатися за кваліфікованою допомогою: тільки досвідчений фахівець здатний швидко і якісно провести ремонт і повернути печі її початкову працездатність.

Якщо ваша мікрохвильова піч марки Samsung, Panasonic або Ig і потребує оновлення, профілактики або ремонті, компанія mix-servis.com.ua вам впоратися з цим завданням. Завдяки досвіду і арсеналу необхідних знань в галузі ремонту мікрохвильовок майстри працюють оперативно і совісно.

Ремонт мікрохвильовок умовно ділиться на два виду:

• Дрібний. При цьому типі ремонту ми не займаємося детальної розбиранням техніки на деталі.

• Складний. Цей ремонт включає в себе повну заміну деталей, розбір печі. Додатково проводиться ремонт електронного модуля.

На першому етапі роботи з технікою фахівці в обов’язковому порядку проводять діагностику мікрохвильовок, і, відштовхуючись від отриманих даних, про складності поломки вирішують, у якому порядку проводити ремонт і можливо працювати на дому або необхідно доставити піч в сервіс.

Ремонт від професіоналів

Приступаючи до ремонту, майстер повинен з’ясувати причину поломки мікрохвильовій печі. Іноді з ладу виходить лише один маленький механізм – в такому випадку ремонт займає зовсім мало часу. Але коли, наприклад, згорає проводка, ремонт може зайняти і більше часу, адже ця задача досить складна. У разі, коли ламається магнетрон (механізм – знову, який і відповідає за випромінювання печі), ремонт не має сенсу, адже його вартість майже сягає до ціни нової мікрохвильовки.

Вибір майстерні має важливе значення, оскільки від дотримання фахівцями стандартів проведення ремонту залежить якість його результату. У майстерні професіонали займаються сервісом (в тому числі і терміновим ремонтом) таких відомих марок НВЧ: Акаї, Акіра, Арістон, Беко, Бинатон, Бломберг, Бош, Борк, Кенді, Діджитал, Електролюкс, Фагор, Хюндай, Нефф, Новекс, Панасонік, Сатурн, Самсунг, Супра, Смег, Тека, Тошиба, Вітьок, Зануссі, Зелмер, Горизонт і ін.

Варто пам’ятати, що займатися ремонтом самостійно може виявитися не тільки не ефективно, а й небезпечно для вашого здоров’я. Тільки професіонали в цій області впораються з роботою на належному рівні. Довіряючи майстрам, ви заощадите на додаткових витратах, зберегти власні нерви і напевно залишитеся задоволені.

13.04.2018

Написати коментар