[recaptcha]


  1.    
  2.     Можливі несправність планшетів

Можливі несправність планшетів

Фото Можливі несправність планшетівПланшет, як будь-яка інша техніка може несподівано вийти з ладу. Дуже часто це відбувається через падіння пристрою, попадання рідини або інших непередбачених причин.

Однак, в тому випадку, якщо ви побачите, що ваш пристрій перестало функціонувати, не варто намагатися самостійно усунути неполадку. Передусім, це обумовлено тим, що після таких «умілих ручок» навіть досвідчений майстер може не впоратися з поломкою обладнання.

Вибір сервісного центру та особливості здачі техніки

При виборі ремонтної майстерні, не варто вибирати з того, що цей сервісний центр знаходиться біля вашого будинку. Перш за все ви повинні бути впевнені в тому, що саме цього майстра сервісного центру як можна ефективніше зможуть відновити ваш планшет.

Не варто здавати гаджет разом з чохлом, картою пам’яті, брелоками або іншими додатковими аксесуарами. Вони абсолютно не потрібні будуть при проведенні ремонту, проте легко можуть зникнути.

У тому випадку, якщо доведеться замінити якусь деталь планшета, то варто цю заміну попередньо обговорити з майстром. Це обумовлено тим, що оригінальні деталі коштують більш дорого, а їх якісні аналоги можна придбати дешевше.

Ремонт планшетів в Києві передбачає те, що співробітник сервісного центру при прийманні устаткування зобов’язаний видати вам квитанцію, де буде стояти дата прийняття та підпис майстра.

Після цього можете сміливо залишати свій гаджет і прийти за ним у день, зазначений працівником сервісного центру.

Які поломки планшетів найчастіше зустрічаються

Кожен день в сервісні центри звертається велика кількість людей з проблемами виходу з ладу планшетних комп’ютерів. Всі ці проблеми можуть бути найрізноманітнішими.

Однак, варто виділити найбільш часто зустрічаються поломки даного обладнання:

Вихід з ладу сенсора

Дана поломка є однією з найчастіших. Екран може не реагувати на дотики після раптового падіння техніки або проникнення вологи всередину корпусу.
Таким чином, ремонт сенсора не є тривалим, так як в більшості випадків сервісні центри на складах мають всі необхідні запчастини і майстри усувають поломку в день звернення клієнта.

Повністю відсутнє зображення на екрані

Найчастіше таке спостерігається із-за того, що планшет впав або було вироблено інше механічне вплив. Як правило дисплей змінюється в присутності клієнта і цей процес займає дуже багато часу.
Однак, в тому випадку, якщо проблема пов’язана з проникненням вологи, то співробітники сервісного центру ReStore залишать ваше обладнання на деякий час в сервісі, так як обов’язково необхідно провести діагностику обладнання. Це обумовлено тим, що даний діагностичний процес покаже, в чому саме полягає поломка і як краще її усунути.

Планшет перестав заряджатися

До того, як звернутися в сервісний центр варто спробувати зарядити свій планшетний комп’ютер за допомогою іншого зарядного пристрою. Якщо це не приносить ніяких результатів, то в такому випадку проблема може полягати в акумуляторі або виході з ладу гнізда для заряду.

Таким чином, майстер обов’язково повинен провести діагностику і візуально оглянути гніздо. У разі його пошкодження проводиться заміна на нове і в більшості випадків проблема вирішується сама собою.

Перестав функціонувати мікрофон

Тут можна припустити деякі варіанти поломки. Насамперед мікрофон міг засмітитися, що і стало причиною слабкого пропуску звуків.
Однак, якщо після діагностики виявлено, що все-таки мікрофон вийшов з ладу, то майстер повинен здійснити його заміну на якісний аналог.
Крім цього дуже часто мікрофони виходять з ладу із-за проникнення небажаної вологи. Таким чином, апарат в розібраному вигляді варто ретельно просушити, це може вирішити проблему не функціонування мікрофона планшета.

Поломка динаміка

Точно також, як і у випадку з мікрофоном, динамік може перестати функціонувати із-за проникнення вологи або пилу. Однак, якщо суть проблеми полягає в поломки самого динаміка, то його варто замінити на новий.

Планшет не включається

У тому випадку, якщо ваш гаджет не включається, варто насамперед зарядити його. Якщо і це не дало ніяких результатів, то необхідно терміново звернутися за допомогою в сервісний центр.

Однак, варто зазначити, що самостійно вирішити проблему не вийде і необхідно терміново провести діагностику обладнання. Тільки після цього майстер вирішити, який саме потрібен ремонт вашої техніки.

Підводячи підсумок статті, варто сказати, що планшети – це досить чутлива техніка, з якої потрібно звертатися дбайливо і акуратно. У разі будь-якої несправності не потрібно намагатися самостійно розкрити і відремонтувати планшет. Краще звернутися за допомогою до професіонала, який зробить ремонт гаджета на вищому рівні.

27.11.2017

Написати коментар