[recaptcha]


  1.    
  2.     На що звернути увагу при виборі мікрохвильовки?

На що звернути увагу при виборі мікрохвильовки?

Мікрохвильовка – це невід’ємна частина кухонної техніки на будь-якій сучасній кухні. Перед кухонної плиткою мікрохвильовка має безліч переваг: займає небагато місця, їх дизайн різноманітний, ідеально вписуються в дизайн будь-якої кухні і приготування в мікрохвильових печах займає значно мало часу.Вибираючи мікрохвильову піч, слід врахувати наступні важливі критерії:

– робочий об’єм. Як правило, маленькі мікрохвильовки з об’ємом до 18 літрів, підходять тільки для розігрівання їжі. Такі мікрохвильовки зазвичай набувають для установки в офісах. А для сім’ї ж ідеально підходять печі, у яких обсяг трохи більше. Якщо ви планується придбати мікрохвильову піч тільки для розігріву їжі, то вам достатньо придбати піч об’ємом 20-23 літра, а якщо ви плануєте в ній готувати їжу, то вам краще придбати мікрохвильову піч більш об’ємну.– потужність мікрохвильовки – чим вона більша, вище швидкість приготування їжі.– режими гриля. Цей режим дозволяє швидко розігріти заморожені продукти. А якщо планується пекти пироги і тістечка в мікрохвильовці, то вам слід придбати мікрохвильову піч з конвекцією. В даному режимі можна також приготувати м’ясо з рум’яною скоринкою і гриль. Зазвичай кварцовий гриль швидше набирає необхідну потужність і легко очищається. Їжа готується кварцовою прихованої лампою, яка займає дуже незначне місце в камері.До мінусів кварцового гриля можна віднести те, що під час готування неможливо перемістити його і висока вартість. Страви, приготовані в цьому режимі, нагадують їжу, приготовлену на відкритому вогні. Однак теновий гриль займає багато місця, при цьому режимі споживається більше електроенергії та очищає його займає багато часу. А до плюсів ТЕНових грилів відноситься їх невисока ціна, а також можливість зміни його положення при готуванні (його можна нахилити або опустити, також при необхідності підняти).– внутрішнє оздоблення. Зсередини вони зазвичай оброблені з емалі, нержавіючої сталі і кераміки.

-що стосується панелі управління, то тут існують 3 стандартних виду управління мікрохвильовкою: це сенсорний, механічний і кнопковий.

11.11.2017

Написати коментар