[recaptcha]


  1.    
  2.     Продезінфікуйте свій кондиціонер до сезону

Продезінфікуйте свій кондиціонер до сезону

Увага, дезінфекція кондиціонера! Після довгострокового використання, кондиціонери, можуть бути джерелом сторонніх (неприємних) запахів. Причиною того служать бактерії і грибки, які розмножуються в пилу фільтрів кондиціонера.

Під час своєї роботи кондиціонери мають властивість накопичувати пил з навколишнього простору. І з часом ця пил нікуди не дінеться, вона залишається у фільтрі кондиціонера. Кожен сезон, під час першого запуску кондиціонер «видихає» з себе частину цієї пилу.

Під час активного використання кондиціонера, після 2-3 тижнів роботи, кондиціонер починає ганяти пил по колу – просто тому, що поверхня фільтра кондиціонера засмітилася і потребує термінової чистки.

З таким «вихлопом» з кондиціонера нерідко бувають пов’язані проблеми зі здоров’ям. Відомо, що сама небезпечна інфекція «з кондиціонера» — це так звана «хвороба легіонерів». Збудником хвороби є мікроб «легионелла» з кондиціонера, здатний викликати у людини важку форму пневмонії, аж до летального результату.

Саме тому, перед кожним сезоном, строго необхідно робити дезінфекцію кондиціонера. Промивка і механічна очистка фільтрів не дасть результату.

23.04.2017

Написати коментар