[recaptcha]


  1.    
  2.     Ремонт холодильника: вдома або в сервісі

Ремонт холодильника: вдома або в сервісі

Фото Ремонт холодильника: вдома або в сервісіХолодильник – найважливіший електроприлад у будь-якому будинку, тому його вихід з ладу доставляє масу проблем. У разі виявлення будь-яких несправностей краще всього звертатися за допомогою до фахівців, а ось робити це вдома чи в сервісі стає зрозумілим у ході діагностики.

Види поломок

Серед найпоширеніших проблем виходу з ладу холодильника, варто виділити кілька:

Не включається, не горить лампа індикатора, і немає освітлення в камері. Це може бути пов’язано з відсутністю напруги в мережі або з пропажею контакту між розеткою і приладом.
Лампа освітлення в камері не горить, але прилад працює – швидше всього, у цьому випадку перегоріла лампа і її необхідно замінити.

Нетиповий шум при роботі агрегату. Насамперед, перевіряється правильна установка приладу, при необхідності його потрібно вирівняти.

Наявність води в камері холодильника. Іноді таке відбувається, якщо погано зачинені дверцята або прилад використовується не за призначенням, або неправильно виставлений температурний режим.

Нещільне прилягання гумових ущільнювачів – можливо, їх пора замінити.
В основній камері немає холоду, при цьому морозильна камера нормально функціонує. Подібне може бути пов’язано з витоком теплоносія. У цьому випадку несправність потрібно терміново усунути, інакше може вийти з ладу компресор.

В основній камері така ж низька температура, як і в морозилці – таке може викликати несправний терморегулятор.

Холодильник вимикається відразу після включення. Причиною може бути як несправний терморегулятор, так і перегорівше реле.

Холодильник морозить безперервно – в такому випадку краще всього відразу ж відключити прилад і викликати майстра.

Що можна полагодити вдома самостійно

Ремонт електропобутової техніки на дому – дуже затребувана послуга, особливо, коли мова йде про такому громіздкому пристрої як холодильник. Кожен раз, коли ламається техніка, споживач стає перед вибором – ремонт або покупка нового агрегату.

У більшості випадків відновлення працездатності холодильника виходить дешевше, ніж покупка нового пристрою. Практично будь-який ремонт сучасні фахівці можуть здійснити на дому. І лише у винятково рідких випадках агрегат потрібно вести сервіс для більш серйозної лагодження. Зазвичай такий ремонт з доставкою в сервіс обходиться набагато дорожче, і не завжди це доцільно.

З чим звертатися в сервісний центр

Будь-які поломки холодильника вимагають втручання фахівця, але іноді бувають такі несправності, які потребують транспортування агрегату в сервісний центр. Наприклад, при утворенні засмічення в трубці, майстру необхідно знайти місце засмічення і усунути його. Але буває і так, коли одну трубку неможливо витягти, і тоді техніку необхідно транспортувати в майстерню, звідки вона повернеться повністю в робочому стані.

Іноді може знадобитися транспортування в центр по ремонту, якщо стався витік хладагента і знайти місце розгерметизації дуже складно. Як правило, з цієї причини рідко вивозять холодильники, частіше проблему усувають вдома.

У будь-якому випадку, має сенс звертатися виключно перевірені і надійні сервіси, які володіють відповідною ліцензією та надають якісні послуги.

Як вибрати сервісний центр

Сьогодні в будь-якій квартирі, будинку і офісі присутній побутова техніка, яка має властивість ламатися. Таку ж велику кількість сервісів виконують послуги з ремонту побутових приладів, але необхідно вибирати ту компанію, яка здійснювати це максимально якісно. Для цього користувачам варто звернути увагу на певні аспекти:

  • уточнити і виявити марки пристроїв, з якими працює центр;
  • як правило, хороші сервіси за діагностику грошей не беруть або беруть помірну суму;
  • наявність гарантійних зобов’язання по наданим послугам позбавить користувачів від проблем при повторної поломки в короткий термін після ремонту;
  • ніякої передоплати хороших сервісах немає;
  • позитивні відгуки та рекомендації від знайомих – немаловажний факт;
  • обов’язково наявність відповідної ліцензії;
  • термін існування компанії на ринку говорить про набутий досвід.

Також важливо розташування сервісного центру, адже не кожен ремонт може здійснюватися на дому, іноді доводиться пристрій везти в майстерню. І чим далі знаходиться центру, тим дорожче обійдеться транспортування.

Користувачеві необхідно заздалегідь уточнювати приблизні ціни на послуги. Якщо на сайті компанії немає приблизної вартості послуг, то це вже серйозний привід задуматися. І, нарешті, не треба забувати дізнаватися тривалість ремонту і уважно вивчати підписуються договору, адже там міститься багато важливої для клієнта інформації – про терміни, ціни, діагностиці та ремонті.

30.11.2017

Написати коментар