[recaptcha]


  1.    
  2.     Ремонт холодильників ЗИЛ

Ремонт холодильників ЗИЛ

Популярність даної марки побутової техніки викликана не тільки обмеженим вибором на прилавках радянських магазинів, але і справді якісною і довгою роботою апарату, для якого ремонт холодильників ЗИЛ став актуальним лише після закінчення тривалого часу експлуатації. Сильно застарілий дизайн ЗІЛ, маленькі полиці і вузька морозилка не дають шансів залишатися і далі вірними службовцями квартирних кухонь, коли з усіх сторін на заміну поспішають сучасні холодильники з просторими камерами за цілком доступними цінами.

Однак, всім відома горезвісна живучість холодильників ЗИЛ донині справно службовців вже внукам своїх колишніх власників без серйозного ремонту. Правда все частіше місцем нової роботи холодильників ЗИЛ стає заміський будинок або простіше – дача, саме там все більше нашим майстрам доводиться проводити ремонт Зілов. Більшість заміських будинків промерзають взимку тому мало який з сучасних холодильників перенесе настільки жорсткі кліматичні умови, адже раніше всі вузли техніки робили з великим запасом міцності, що дає холодильника ЗІЛ великі перспективи для подальшого існування у своїх господарів на дачі.

Ремонт холодильників ЗИЛЩе однією складністю ремонту дачних холодильників ЗИЛ є підбір необхідних запчастин, так як старі моделі давно зняті з виробництва, а випускаються на Зілі разом з італійцями холодильники не мають взаємозамінних вузлів зі старими моделями. Не всякий сервісний центр візьметься за діагностику старого Зіла, такий майстер по ремонту холодильників повинен мати серйозний стаж роботи у цій галузі і свої напрацювання по підбору запасних частин, наявних на ринку холодильної техніки.

На жаль, безліч холодильників ЗИЛ так і не дочекавшись свого майстра і ремонту, доживають свій вік в неробочому стані як раритет на дачі або як джерело запасних частин для інших своїх побратимів. Співробітники служби “Мосремонт” беруться докласти максимум зусиль щодо повернення до життя свідків кухонних епохи 70-80-х років і виконати ремонт холодильників ЗИЛ з високою якістю і гарантією.

17.05.2017

Написати коментар