[recaptcha]


  1.    
  2.     Ремонт ламп, люстр, бра

Ремонт ламп, люстр, бра

Сучасні можливості техніки є невід’ємною частиною не тільки нашого існування, але і нашого житла, його інтер’єру, де владні прилади надають більше затишку, зручності та, звичайно ж, краси. Величезний внесок робить освітлення, завдяки якому ми можемо виконувати різні побутові справи, комфортно проводити дозвілля, вчитися, відпочивати. Нинішнє освітлення досягло настільки високого рівня, що йде обертом голова, магазини переповнені безліччю привабливих ламп, люстр, бра, світильників, на будь-який смак і колір, з різним функціоналом і нутрощами, так і цінова політика прийде кожному до душі.Ремонт ламп, люстр, бра Sony

Прикупивши якісну люстру важливо віддавати їй відповідну увагу і тепло, ретельно піклуватися і доглядати за технікою, регулярно проводити профілактику і правильно користуватися світлом. На жаль, ніяка техніка не працює вічно, виходить з робочого стану все і завжди.

Основні несправності ламп, люстр, бра:

освітлення не включається і не спрацьовує на вказівки,
змінюється яскравість світла, відбувається мерехтіння лампи;
згоряння світлодіодів самій лампі, в такому разі їх міняють на нові деталі;
проблеми з вимикачем,
поломка шнура живлення або дроти, перегорання плати живлення.

Найчастіше поломка лампи або люстри викликано перегрівом світлодіодів, які працюють при високій температурі. Крім цього збій може викликати блок живлення приладу, зазвичай це буває із-за неправильного збору лампи, коли вона була ще на виробництві, в такому разі на світлодіоди надходить «робоча» потужність в великій кількості в результаті чого, протягом зовсім короткого часу вони перегорають або зовсім зникають.

28.08.2017

Написати коментар