[recaptcha]


  1.    
  2.     Ремонт мікрохвильовок і чому вони ламаються

Ремонт мікрохвильовок і чому вони ламаються

Фото Ремонт мікрохвильовок і чому вони ламаютьсяЯкщо вас цікавить ремонт мікрохвильовок в місті Київ, значить з вашою технікою щось сталося. У такому випадку рекомендуємо проаналізувати, чи правильно була обрана мікрохвильова піч і чи варто її ремонтувати — або простіше вибрати нову.

Частою причиною поломок СВЧ-печей є металевий посуд, що поміщається всередину: він може викликати коротке замикання.

Також пристрій можуть вивести з ладу:
– стрибки напруги;
– поломка магнетрона, запобіжника, термореле, трансформатора, вентилятора, електроніки.

5 головних правил вибору мікрохвильовки:

1. Визначтеся з бюджетом. Ціна нової мікрохвильовки залежить від моделі, бренду, функціональності і коливається від 1500 грн. до 20000 грн. Додаткові функції: конвектор, гриль, парова очищення, вентиляція.

2. Виберіть об’єм робочої камери. Найкраще відштовхуватися від кількості людей, які будуть користуватися цим пристроєм. Так, для однієї людини звичайно досить «соло»-мікрохвильовки об’ємом 12-14 л, а якщо разом проживає пара, їм потрібно вже 17-20-літрова камера. Сімейство до 4 осіб з комфортом буде експлуатувати мікрохвильовку обсягом 20-25 л. Для великої родини від 5 осіб, а також у випадку частої готування підійде модель НВЧ-печі від 30 л.

3. Коректно підбирайте потужність. Ремонт мікрохвильовок Київ найчастіше потрібно, коли в мережу одночасно включено занадто багато потужних приладів, один з яких — СВЧ-піч. Не завжди варто вибирати пристрій з максимальною потужністю. А також користувач повинен розуміти, що встановлена за замовчуванням потужність регулюється, і для кожного кулінарного процесу є оптимальний режим потужності: розігрівши, розморожування, приготування і підтримання температури.

4. Внутрішнє покриття — гарантія довговічності пристрою. Найкращим чином зарекомендували себе такі матеріали, як термостійка емаль, нержавіюча сталь і биокерамика. Биокерамика є дорогим, проте найкращим матеріалом для внутрішнього покриття СВЧ-печі: в експлуатації надійна і довговічна, її можна легко очистити, дуже міцна і не збирає жир.

5. Підберіть зручний тип управління — механічне або електронне. У першому випадку користувач управляє потужністю та іншими параметрами за допомогою рукояток, а в другому — кнопками або сенсорними панелями.

09.11.2017

Написати коментар