[recaptcha]


  1.    
  2.     Ремонт і обслуговування автотранспорту: як поміняти амортизатор

Ремонт і обслуговування автотранспорту: як поміняти амортизатор

Фото Ремонт і обслуговування автотранспорту: як поміняти амортизаторТривала експлуатація транспортного засобу неминуче веде до його поломки, зносу головних вузлів і агрегатів, що вимагають заміни амортизаторів у Київі або термінового ремонту додаткових пристроїв. Навіть дотримання всіх правил експлуатації не врятує машину від бездоріжжя і інших неприємностей, які можуть виникнути на вашому шляху. Необхідно спокійно ставитися до несправностей і своєчасно проходити технічне обслуговування автотранспорту, щоб мінімізувати ризик раптової поломки. Якщо не ігнорувати послуги сервісних центрів, міняти дорогі деталі доведеться набагато рідше.

Послуги професіоналів: як поміняти амортизатор?

Якщо вам терміново потрібна заміна ланцюга ГРМ або амортизатора, слід звернутися в авторизований сервісний центр, а не займатися самостійним рішенням проблеми. Всього пару годин роботи потрібно експертам для отримання готових результатів. Щоб скористатися послугами фахівців, потрібно залишити заявку із зазначенням моделі транспортного засобу, дочекатися підбору відповідних амортизаторів і подальшої заміни. В роботі професіонали використовують розвідні ключі, плоскогубці, домкрат, стяжки для знімання пошкодженої частини автомобіля, машинне масло і уніформу. Придбати все це самостійно не так простокраще відразу звернутися до експертів.

Процес заміни автомобільного амортизатора передбачає встановлення машини на естакаді і демонтаж пошкоджених вузлів знизу близько колісної частини. Далі виконується ряд маніпуляцій щодо зняття пружин, що закривають амортизатор і його уважний огляд. За рахунок точної діагностики майстри швидко визначать, наскільки пошкоджений амортизатор, чи вимагає він заміни.

Обов’язково вивчається стан пильовика. Це гнучка гумка, яка служить своєрідним захисним механізмом. Вона оберігає амортизатор від потрапляння дрібних частинок бруду, подовжує термін його експлуатації. Якщо пильовики порвалися або злегка пошкодилися, необхідно терміново встановити нові. Це допоможе уникнути поломки амортизатора.

Професіонали авторизованого сервісного центру підберуть запчастини з гарантією якості і нададуть акт виконаних робіт. Звернення до майстрів істотно заощадить час і гроші. Можна отримати попередню консультацію експертів по телефону, визначитися з розцінками і іншими аспектами.

06.01.2018

Написати коментар