[recaptcha]


  1.    
  2.     Ремонт шредерів

Ремонт шредерів

Шредер або як його ще називають «знищувач паперу» — спеціальний пристрій, який призначений для видалення непотрібних або навіть в деяких випадках секретних паперів. Це незамінний девайс в будь-якому масштабному і не дуже офісі. Принцип роботи шредера полягає в тому, що він подрібнює паперову документацію механічним способом. Так з цілого листа за кілька секунд вийти багато дрібних фрагментів (смужки, шматочки).Ремонт шредерів Sony

Шредери потрібні не тільки для знищення непотрібної макулатури, яка заважає на столі, але і як не дивно дуже важливих і цінних документів. Наприклад, щоб уникнути розкрадання цінної інформації. Адже будь-який витік інформації може призвести до серйозних проблем, які завдадуть непоправної шкоди компанії. Тому багато великі компанії мають у себе в офісах шредери. Але, як і будь-який інший апарат, шредер може вийти з ладу.

Якщо ваш шредер видає зайві шуми, скрип або тріск, то, швидше за все ножі забиті залишками паперу або шестерні апарату зносилися. В цьому випадку слід очистити ножі, змастити всі деталі редуктора. Ну а якщо девайс включається, але не затягує папір, то це означає, що потрібен ремонт або навіть заміна плати управління нової. У разі якщо шредер повільно крутиться і ледве знищує папір, то потрібно заточування ножів і можливо заміна шестернею і ременів. Щоб захистити пристрій від перевантажень слід періодично очищати ножі і проводити комплексну діагностику. Ну а якщо шредер зовсім не включається, то йому потрібно ремонт і відновлення плат живлення і управління. У разі якщо ремонт неможливий, дані деталі слід повністю замінити.

08.09.2017

Написати коментар