[recaptcha]


  1.    
  2.     Ремонт слухових апаратів

Ремонт слухових апаратів

Якщо ваш слуховий апарат почав барахлити, найголовніше – не намагатися полагодити його самостійно. Довіряти ремонт настільки чутливого високотехнологічного пристрою можна тільки фахівців сервісних центрів.

Чому важливий професійний ремонт?

Сучасні слухові апарати працюють завдяки тонкій електроніці. Якщо вона виходить з ладу, то користувач не зможе сам усунути поломку. У кращому випадку він просто розбере прилад і нічого не зрозуміє, в гіршому – почне намагатися щось робити і остаточно зламає пристрій.

Для ремонту слухового апарату необхідно спеціальне обладнання, за допомогою якого виконується його діагностика, заміна деталей, ремонт, налаштування. Ще один важливий фактор – досвід і кваліфікація майстра.

Якщо ви помітили несправності у роботі свого слухового апарату, не варто впадати в паніку. Більшість виробників цієї техніки дають на неї гарантію, тому, якщо її термін не пройшов, лагодження буде безкоштовною. І навіть якщо гарантійний період вже завершений, ремонт обійдеться дешевше покупки нового слухового апарату. У середньому вони служать близько 5 років. Але якщо ретельно доглядати за пристроєм, дбайливо з ним поводитися і правильно зберігати, можна продовжити цей термін майже вдвічі.

Варто розуміти, що ремонт слухового апарату – тонка, майже ювелірна робота. Цей мініатюрний прилад складається з безлічі дрібних деталей, що мають складну будову – мікрофона, динаміка, мікросхеми і т д. Довірте його ремонт професіоналам!
Чому ламається слуховий апарат?

Як правило, ремонт слухового апарату потрібно в наступних випадках:

● Прилад пошкодився при падінні або різкому ударі, найбільш часто це відбувається при надіванні або зняття, коли користувач випадково упускає його

● В апарат потрапила вода або він довгий час перебував в умовах підвищеної вологості

● Корпус пошкодився через неакуратне поводження

● Через нехтування чищенням пристрій засмітилося вушного

● Користувач застосовував елементи живлення, не відповідні для слухових апаратів

● Були проведені спроби самостійного відкриття приладу і його ремонту

Переважна більшість проблем зі слуховими апаратами викликано неправильним поводженням. Не менш поширена помилка – самовпевненість користувачів, які вважають, що вони можуть полагодити пристрій своїми руками. Не ризикуйте даремно, довіряйте ремонт свого слухового апарат досвідченим фахівцям!

Гарантійний ремонт слухових апаратів

Купуючи прилад від авторитетного виробника, користувач захищений гарантійним талоном, що дає право безкоштовного ремонту в разі неполадок. Але гарантійна лагодження буде надана лише в тому випадку, коли на приладі немає слідів самостійного відкриття або пошкоджень від ударів.

24.03.2018

Написати коментар