[recaptcha]


 1.    
 2.     Ремонт телевізорів: чому виходять з ладу і як відремонтувати

Ремонт телевізорів: чому виходять з ладу і як відремонтувати

Фото Ремонт телевізорів: чому виходять з ладу і як відремонтуватиТелевізори — це вже цілком звична побутова техніка як в міських квартирах, так і в приватних будинках. Вони роблять життя людини більш цікавою і комфортною. На жаль, вони також періодично виходять з ладу. Жителі великих українських міст можуть зайти на сторінку сайту і подивитися, де знаходиться сервісний центр по ремонту побутової техніки. Але які ж основні причини виходу з ладу телевізорів?

Причини поломки телевізорів

Будь-який сучасний телевізор має багато мікросхем і інших дрібних деталей. Найчастіше при поломках змінюються не окремі деталі, а вся плата. Це раніше можна було замінити якусь лампу, і телевізор міг знову запрацювати. А тепер все набагато складніше. Можуть бути чотири причини поломки даної електронної техніки:

 • заводський брак;
 • механічні пошкодження;
 • некваліфікований попередній ремонт;
 • неправильне використання техніки.

Але все це тільки загальні слова, насправді поломок може бути дуже багато.

Деякі несправності бувають незначні і їх вдасться усунути власними силами. Наприклад, коли мова йде про дистанційне управління. У ньому можна і поміняти батарейки, і почистити плату, яка засмічується при користуванні. Або шнур з вилкою замінити, який підключається до мережі. Але от далі вже поломки можуть бути більш складними.

Основними з них є такі:

 • блок електронного управління дав збій;
 • згорів блок живлення;
 • з селектором радіоканалів трапилася проблема;
 • модуль кольоровості почав давати збій;
 • повністю накрилася матриця телевізора.

Хіба можна в цьому випадку зробити щось самому? Тим більше, якщо не маєш досвіду ремонту телевізорів.

Поломка телевізора: що робити?

Якщо телевізор виходить з ладу, життя в будинку стає сірим і нудним. Тому потрібно якомога швидше шукати майстра. Для цього необхідно звернутися за допомогою в сервісний центр. Ремонт побутової техніки може проводитися прямо там. Але все ж краще знайти таку майстерню, де майстер виїжджає додому. Цей варіант вважається більш вигідним з кількох причин.

Не потрібно нікуди везти телевізор, який відрізняється своїми габаритами. А це означає, що для його перевезення знадобиться автомобіль.
Значно економиться час, тому що в майстерні телевізор буде чекати своєї черги. А вдома ремонт може бути проведений за один день.

Таким способом можна заощадити гроші. При виїзді на будинок майстер скаже, які потрібні запчастини. Так що власник телевізора може знайти їх за більш прийнятною вартістю.

Але при виклику майстра все ж краще поговорити по телефону саме з ним, а не з менеджером сервісного центру. Якщо пояснити фахівця, що сталося з телевізором, він зможе взяти з собою необхідні прилади та інструменти, а також і запчастини. Так що ремонт буде зроблено одразу. Потрібно пам’ятати: для хорошого майстра немає нерозв’язних проблем.

03.12.2017

Написати коментар