[recaptcha]


  1.    
  2.     Зламалися навушники: хто винен і що робити

Зламалися навушники: хто винен і що робити

Поціновувачі хорошої музики точно знають, що для насолоди музикою не достатньо створити аудіо-збірку і обзавестися новим плеєром або смартфоном, необхідні ще й гарні навушники. Від їх якості залежить наскільки соковитим буде звук і як швидко знадобиться замовити ремонт навушників.

Ще на стадії вибору навушників в магазині, слід визначитися, для яких потреб продається аксесуар. Приміром, якщо необхідно повністю відсторонитися від сторонніх звуків і чути тільки улюблені композиції, то можна звернути увагу на моделі з шумоизоляцій.

Навушники-крапельки або вкладиші не підходять для якісної передачі басів. Фанатам музики з басами краще віддавати перевагу накладними (закритим) варіантами.

Крім того, якщо плануєте використовувати навушники тільки вдома, то можна придивитися до home-версії. Вони досить великі і оснащені довгим шнуром – дозволяє в повній мірі насолоджуватися музикою в рідних стінах. Для поїздок такі екземпляри будуть не дуже зручні. Портативні моделі з завданням виїзних концертів впораються набагато краще.

Однак, техніка не вічна і рано чи пізно доводиться зіткнутися з поломкою. Що робити в цій ситуації: замовити ремонт навушників або купити нові – кожен вирішує самостійно. Але варто відзначити, що ремонт – практично завжди дешевше. Виключення складає відновлення моделей, які кілька років тому були зняті з виробництва і потрібних запасних частин і варіанти, коли вартість сервісних робіт дорівнює вартості хороших навушників.

Навушники зламалися тому, що… або часті причини несправностей

Симптомами поломок можуть бути:

  • відсутність звуку (в одному або двох динаміків);
  • погіршення якості звуку (дуже тихо, наявність шумів і хрипів);
  • періодичне зникнення звуку;
  • обрив кабелю або штекера;
  • розшарування кабелю;
  • пошкодження на корпусі.

 

У рідкісних випадках причиною не роботи пристрою є виробничий брак. Цей недолік виявляється в перші місяці використання, і замовити ремонт навушників можна звернувшись в сервісний центр з гарантійним талоном.

Основна ж частка поломок припадає на неакуратне використання аксесуара і знос деталей. Внаслідок різких рухів пошкоджується провід або перехідник. Всередину пристроїв потрапляє волога, пил, бруд. Крім того, багато користувачів використовують навушники не за призначенням: без урахування параметрів.

Профілактика та рекомендації

Уникнути заводського браку практично не можливо (хіба, що несправність буде виявлена на стадії покупки), а ось відстрочити наступ поломок з власної вини – можна. Досить дотримуватися декількох простих правил.

Купуючи нові навушники, вивчаємо інструкцію і чітко дотримуємося правил експлуатації.
Навушники, так і сам плеєр або смартфон краще носити в кишені.
Уникати різких перепадів температур.
Проводити профілактичну чистку.
Акуратно підключати/відключати від пристрою.

 

Дотримуючись ці рекомендації, тиша в динаміках настати не скоро, а навіть якщо ця неприємність трапиться, вона легко усувається в сервісному центрі.

25.09.2017

Написати коментар