[recaptcha]


 1.    
 2.    
 3.     Мамалюк сервіс

Мамалюк сервіс

|
Перегляди: 235
Кирилівська 160 а

(044) 227-96-63

Незважаючи на високу англійська якість, навіть товари Cosatto іноді виходять з ладу, як правило головна причина це неправильна експлутація вироби, або відсутність догляду. Але все поправимо! В разі поломки дитячої коляски Косатто, ви можете звернутися в наш сервісний цент. Завдяки сучасному обладнанню і фірмовим запчастинам ми здійснюємо комплексний ремонт колясок, і усуваємо поломки навіть підвищеної складності. Майстерня працює в стислі терміни, для вашої зручності є послуга підмінна коляска – ви можете взяти в оренду підмінну коляску, на час ремонту основного транспортного засобу вашого малюка.

Щоб діагностувати поломку і визначити приблизну вартість ремонту дитячої коляски Cosatto ви можете сфотографувати поломку, коротко описати що сталося і відправити на офіційний email сервісного центру  Після отримання і обробки листа, менеджери майстерні зв’яжуться з вами і назвуть приблизну вартість ремонту, а так само терміни ремонту виробу. Так само ви можете приїхати до нас в майстерню і проконсультуватися з майстром Сервісного центру. Швидкий ремонт можливий прямо при вас.

Чекаємо Вас в нашій майстерні! Перед приїздом будь ласка зателефонуйте за вказаними вище телефонами і домовтеся з майстром про прийом.

Дитячі коляски Cosatto з Великобританії відрізняються ексклюзивним дизайном, технологічністю і практичністю, продукцію компанії неможливо переплутати ні з чим іншим. Багато батьків вважають за краще цей бренд з-за надійності і зручності, англійські коляски Косатто ідеально підходять для щоденної експлуатації, забезпечують додатковий комфорт для мами і дитини. Але навіть найнадійніші коляски з Англії періодично виходять з ладу, найчастіше це відбувається через недотримання правил експлуатації та догляду. При наявності пошкоджень слід негайно звернутися за ремонтом в спеціалізований сервісний центр.

Як відбувається процес ремонту?

Якщо зламалася коляска, необхідно звернутися в офіційну майстерню, фахівці проведуть діагностику і ремонт.

Типові несправності:

 • знос і поломка пружина (відбувається через погане дорожнього покриття);
 • деформація, вихід з ладу кріплень колисок;
 • поломка ручки коляски;
 • зношення гальм;
 • поломка колеса;
 • прокол шини;
 • руйнування стопорних кілець і кріплення коліс.

Ремонт колясок Cosatto не займає багато часу, за умови що необхідні запасні частини в наявності. Всі деталі можна замінити протягом декількох годин, після ремонту коляска знову буде радувати комфортом, маневреністю і практичністю.

Переваги спеціалізованої майстерні

В спеціалізованому сервісному центром проводиться ремонт всіх моделей бренду: прогулянкових колясок, 2 в 1, 3 в 1, модульних та інших. У компанії працюють кваліфіковані фахівці, які швидко виявляють проблему і усувають її причину. Щоб відремонтувати коляску часто потрібні нові фірмові деталі, які в більшості випадків є у наявності. Звернення в спеціалізовану майстерню є гарантією якості, при ремонті використовуються оригінальні запчастини, що відповідають вимогам експлуатації.

Переваги офіційного сервісного центру:

 • наявність запчастин і конструкційних вузлів;
 • висока швидкість проведення робіт;
 • можливість замовлення необхідних деталей для самостійної установки (ручка, колесо).

Гарантія на ремонт

Офіційна майстерня проводить всі види ремонту, на роботи надається гарантія та сервісне обслуговування. Якщо коляска вийде з ладу протягом гарантійного терміну, компанія полагодить її безкоштовно.

Запчастини для дорогих колясок часто обходяться також недешево, це пов’язано з високою якістю комплектуючих, так як будь-який бренд має підтримувати репутацію. У сервісному центрі можна полагодити будь-яку несправність, тут продаються п’ятиточкові ремені безпеки, фіксатори гальм, адаптери для люльки, регулятори положення прогулянкового блоку.

Додати фото

Додаткова інформація
Телефони:
(044) 227-96-63, (098) 166-24-71
Гарантійний ремонт

Всі категорії товарів що ремонтує Мамалюк сервіс

Техніка по брендам яку можливо відремонтувати в Мамалюк сервіс

Додати інформацію про об'єкт