[recaptcha]


Servicecenters.org.ua інтернет - довідник сервісних центрів України

Cервісні центри по областям та містам України

У більшості споживачів траплялася ситуація, коли побутова або комп'ютерна техніка, що використовується у повсякденному житті раптово виходить з ладу. При цьому часто виникає проблема швидкого пошуку сервісного центру або ремонтної майстерні. А якщо ваша техніка на гарантії, то вам доведеться шукати гарантійний сервісний центр або авторизований сервісний центр для того щоб відремонтувати виріб безкоштовно. Наш портал Servicecenters.org.ua створений спеціально для того, щоб допомогти споживачеві знайти необхідний сервісний центр для рішення поточної проблеми з технікою без якої дуже складно обійтися в побуті.
На нашому порталі зібрані і структуровані сервісні центри по містах України, які здійснюють якісний ремонт і сервісне обслуговування комп'ютерної техніки, аудіо та відео техніки, великої та дрібної побутової техніки та іншої побутової техніки. На сторінках нашого сайту, ви зможете дізнатися, які спеціалізований центри сервісного обслуговування знаходяться в вашому місті, які з них пропонують гарантійний ремонт обладнання, технічний огляд і з яким сервісним центром найзручніше буде укласти договір про сервісне обслуговування офісної техніки на вашій роботі.
На порталі Servicecenters.org.ua розроблена зручна навігація: категорії техніки мають окремі сторінки, так само як і кожен сервісний центр. Користувач може вибрати необхідне найменування рубрики і категорії або бренд виробника, і отримати перелік центрів сервісного обслуговування, деякі з них позначені відміткою "авторизовані" які виконують гарантійні ремонти. Тепер інформація про основні спеціалізованих сервісних центрах кожної обрости України з адресами, телефонами, описом та переліком послуг у вас завжди під рукою.
Сайт довідник servicecenters.org.ua завжди підкаже споживачеві куди звернутися для консультації із фахівцем, якщо необхідний гарантійний ремонт портативних пристроїв або габаритної побутової техніки та промислового обладнання. Не втрачайте більше час на пошуки оголошень сервісів і приватних майстрів, а просто відвідайте наш сайт Servicecenters.org.ua, де представлені відповідальні, якісно виконують свою роботу, сервісні центри, і виберете сервісний центр, що зручно розташований по відношенню до вашого дому або місця роботи.
Крім організацій, що надають сервісні послуги на нашому сайті представлені приватні майстри виконують аналогічні послуги. Перевага сервісних центрів, перед майстрами-приватниками велике. Зрозуміло, зустрічаються різні приватні майстри, деякі з величезним досвідом роботи, талановито усувають неполадки в техніці навіть з допомогою нехитрих інструментів, а деякі можуть бути колишніми співробітниками сервісних центрів, звільненими з-за недостатнього рівня кваліфікації. Послуги приватного майстра іноді можуть коштувати дешевше, ніж аналогічні в спеціалізованому сервісному центрі на території України.
Сервісні центри, які мають контракти з виробниками техніки, на гарантійне обслуговування, називаються авторизованими. Перевага авторизованих сервісних центрів в тому, що в таких сервісних центрах обов'язково мається необхідне для ремонту обладнання і запчастини для виробів конкретного виробника. Навіть, якщо на момент надходження несправної техніки певних деталей для неї на складі не буде, то завдяки домовленості центру з постачальниками, вона неодмінно з'явиться протягом декількох днів. Інтернет-портал servicecenters.org.ua спеціально для вас містить матеріали про авторизованих СЦ.